Колаж приємних перерв 2016 року

Офіційні правила

Офіційні правила проведення Акції «Колаж приємних перерв 2016 року») (Далі - Правила)

1.Організатором Акції під умовною назвою «Колаж приємних перерв 2016 року» (надалі Акція) є Товариство з обмеженою відповідальністю «Нестле Україна», що знаходиться за адресою: 04070, м. Київ, вул. Верхній Вал, 72 в літері «А»; Код ЄДРПОУ: 32531437 (надалі - Організатор).     
Виконавцем  Акції є Товариство з обмеженою відповідальністю «М2Ф ГРУПП», що знаходиться за адресою: 01014, м. Київ, вул. Струтинського, будинок 8; Код ЄДРПОУ 37570470 (надалі - Виконавець).

Акція проводиться з метою підтримання інтересу споживачів до ТМ «Kit Kat» та рекламування товарів, які випускаються під ТМ «Kit Kat» (вафлі в шоколаді), просування та продаж яких на території України здійснює Організатор Акції.
Акція не є лотереєю або послугою у сфері грального бізнесу. Подарунковий Фонд Акції не формується з внесків Учасників Акції.

Період проведення Акції: з 28.12.2016 року по 28.01.2017 року включно, на всій території України.

2.Учасники Акції.
2.1. В Акції можуть брати участь дієздатні повнолітні громадяни України, зареєстровані користувачі сайту kitkat.edinstvennaya.ua (далі - Сайт) за наявності паспорта та ідентифікаційного коду, які виконали всі умови даних Правил (далі – Учасник).
2.2. В Акції не мають права брати участь:
- Співробітники Організатора / Виконавця та / або інших компаній, які беруть участь в організації Акції, а так само близькі родичі даних осіб (дружина / чоловік, діти, брати / сестри, батьки, бабусі / дідусі).
- Особи, які не відповідають вимогам п.2.1. Правил.
2.3. Акція проводиться на території України*, в мережі Інтернет.
* За винятком території Автономної Республіки Крим, а також  території проведення антитерористичної операції (зони АТО).
2.4. Всі Учасники погоджуються з тим, що їхні дані, отримані під час проведення Акції, в подальшому можуть бути використані Організатором Акції та Виконавцем Акції без будь-яких часових обмежень, в тому числі і в рекламних цілях, з метою здійснення інформаційної та рекламної розсилки, для передачі третім особам даних і повноважень щодо їх використання, а так само підтверджують, що вони ознайомлені зі своїми правами,  в тому числі з цими Правилами, через засоби масової інформації,  а саме на сайті kitkat.edinstvennaya.ua. Персональні дані Учасників будуть внесені в базу персональних даних Організатора та Виконавця; обробка, використання і захист персональних даних гарантується та здійснюється згідно Закону України «Про захист персональних даних».
2.5. Беручи участь в Акції, всі Учасники погоджуються з даними умовами та зобов'язуються їх виконувати, а також погоджуються на надання та підписання всіх необхідних документів для документального підтвердження процедури отримання Подарунків.

3. Для участі в Акції необхідно:
- Зайти на сторінку проекту в мережі інтернет за адресою kitkat.edinstvennaya.ua.
- Натиснути кнопку «Почати».
- Авторизуватися через соціальні мережі Vk.com або Facebook.com (кожен Учасник може авторизуватися через обидві соціальні мережі, але стати Переможцем Акції и отримати Подарунок Учасник може один раз за весь період Акції).
- Ознайомитись та погодитись з Правилами.
- Вибрати один з 3 (трьох) шаблонів для створення колажу.
- Завантажити фото або додати фото з соціальної мережі, через яку Учасник авторизувався.
- Додати елементи KitKat (обов’язкова умова для участі у розіграші Подарунків)
- Натиснути кнопку «Зберегти».
- Поділитися створеним колажем у соціальній мережі, через яку Учасник авторизувався (шляхом натиснення кнопки «Share» з хэштегом #приємніперервизКітКат

3.1. Редакція сайту kitkat.edinstvennaya.ua залишає за собою право видаляти колажі, що не відповідають умовам і Правилам Акції, які містять некоректне фото або ненормативну лексику, будь-яким чином порушують морально-етичні норми, чинне законодавство України, може бути розцінене як образливе, дискримінаційне, таке, що розпалює ворожнечу, тощо.
3.2. Учасник Акції, який розміщує фото на Сайті гарантує, що є автором цього фото, погоджується з умовами Акції і гарантує та підтверджує, що розміщене ним фото на Сайті знаходиться там з його згоди та згоди зображених на фото осіб (або уповноважених представників зображених осіб), гарантує, що розміщення такого фото не порушує прав третіх осіб, в тому числі, але не виключно прав інтелектуальної власності, особистих прав третіх осіб, та що Учасник Акції та такі треті особи підтверджують свою згоду на використання фото та/або їх зображень та/або їх імен згідно умов цих Правил, в тому числі, але не виключно згідно п.3.3 цих Правил. Учасник несе відповідальність за достовірність наданих ним даних і розміщених ним фото, дотримання прав третіх осіб. Учасник Акції несе відповідальність за достовірність інформації, зазначених ним даних і правомірність використання ним фото.
3.3. Розміщення фотографії на Сайті розглядається як згода Учасника Акції на безстрокову публічну демонстрацію фотографій на Сайті, а також на можливу їх публікацію в матеріалах, які відносяться до Акції, зокрема в Інтернеті та друкованих ЗМІ. Особа, яка бере участь в Акції, надсилаючи (передаючи) свої фотографії для участі в Акції, дає свою згоду на вільне, без додаткового узгодження, безкоштовне використання Організатором та Виконавцем Акції таких фотографій в розробках, макетах, сюжетах, поліграфічних матеріалах, на інформаційних носіях тощо, в тому числі з комерційною метою та підтверджує і гарантує, що використання такого фото в обсязі визначеному цими Правилами не порушує прав третіх осіб, в тому числі, але не виключно прав інтелектуальної власності, особистих прав третіх осіб. Особа, яка бере участь в Акції, надсилаючи (передаючи) свої фотографії для участі в Акції дає свою згоду Організатору та Виконавцю Акції залишити фотографії в своєму вільному володінні та користуванні без зобов'язання їхнього повернення в будь-якій формі автору. Виплата авторської винагороди або будь-яких інших виплат за таке використання не передбачено.
У випадку виникнення будь-яких претензій з боку третіх осіб щодо порушення їх прав у зв’язку із розміщенням фото та інших повідомлень, що надавались, розміщувались в рамках Акції Учасником Акції, такий Учасник самостійно та за власний кошт вирішує та врегульовує всі такі претензії, позови, вимоги, тощо.
3.4. У разі перемоги в Акції Учасник погоджується з тим, що його персональні дані (ПІБ, фото) можуть бути опубліковані і використані на Сайті Виконавцем  Акції з комерційною метою.
3.5. Порушення Учасником Акції Правил проведення Акції автоматично позбавляє його статусу Учасника. Будь-які претензії порушників вважаються безпідставними та не підлягають розгляду.

4. Визначення Переможців Акції та Подарунки Акції: 
4.1. Визначення Щотижневих Переможців Акції відбудеться 04.01.2017р., 11.01.2017р., 18.01.2017р., 25.01.2017р., Виконавець Акції визначить 92 (дев’яносто два) Переможця Акції (по 23 Переможця кожного тижня) за допомогою сервісу Random.org (Переможцями визнаються особи з №1 по №23 в переліку Учасників, що сформований з використанням сервісу Random.org). 

5. Подарунковий Фонд Акції: 
5.1. Щотижня у період Акції  (а саме - 04.01.2017р., 11.01.2017р., 18.01.2017р., 25.01.2017р.) будуть розігруватися 3 (троє) навушникiв Trust Noby White та 20 (двадцять) подарункових наборів (надалі - Набір). Один Набір – 1 дисплей батончиків KitKat® вагою 960 г., який містить 24 батончика KitKat® вагою по 40 г.. 
Загальна кількість Подарункового фонду за весь період Акції, а саме за 4 щотижневих розіграші – 12 навушників Trust Noby White та 80 Наборів (один Набір – 1 дисплей батончиків KitKat® вагою 960 г., який містить 24 батончика KitKat® вагою по 40 г.).
5.2. Щотижня (а саме - 04.01.2017р., 11.01.2017р., 18.01.2017р., 25.01.2017р.) за допомогою сервісу Random.org формується список із 23 (двадцяти трьох) Учасників Акції, серед яких, перші 3 (три) (а саме, Учасники з першого по третій номер включно) отримають 3 (троє) навушникiв Trust Noby White (по одній парі навушників для кожного такого Учасника), та Учасники з 4 (четвертого) по 23 (двадцять третій) номер включно у списку Random.org отримають по 1 Набору (один Набір - 1 дисплей батончиків KitKat® вагою 960 г., який містить 24 батончика KitKat® вагою по 40 г.).
Один Учасник може стати Переможцем Акції тільки один раз протягом періоду проведення Акції. У випадку виявлення факту визнання Учасника Переможцем по результатам розіграшів попередніх тижнів Виконавець Акції проводить повторний розіграш Подарунків з використанням сервісу Random.org для визначення Переможця на заміну Учаснику, який був повторно визначений Переможцем, серед Учасників, які виконали умови Акції.
5.3. Під Подарунком мається на увазі покупка товару у Виконавця  Акції за спеціальною ціною 0,01 грн. з урахуванням ПДВ. Податковим агентом зі сплати податку на доходи фізичних осіб та військового збору, у зв’язку із врученням Подарунків, відповідно до вимог діючого законодавства України, є Виконавець.
5.3.1. Зовнішній вигляд Подарунків (розмір, колір та ін.) може відрізнятися від тих, які відображені на Сайті та / або в рекламно-інформаційних матеріалах про Акцію. Відповідальність за якість Подарунків несе виробник продукції, яка є Подарунками Акції.
Імена Переможців щотижня публікуються на сайті kitkat.edinstvennaya.ua, і в групі https://www.facebook.com/edinstvennaya.ua/?fref=ts 
5.4. З дати закінчення Акції Виконавець Акції протягом 10 робочих днів, зв'яжеться з Переможцями Акції (а саме Переможцями, яких вибрали 04.01.2017р., 11.01.2017р., 18.01.2017р., 25.01.2017р.), використовуючи дані, вказані при реєстрації на Сайті, і надасть інструкції для отримання Подарунку.
Для отримання Подарунків, Учасникам, що здобули право на отримання відповідних Подарунків у порядку, передбаченому цими Правилами, протягом 2 (двох) календарних днів з дати отримання повідомлення про перемогу в Акції від Виконавця Акції необхідно надіслати Виконавцю Акції таку інформацію: копії  першої та другої сторінок свого паспорту та  реєстраційного номеру облікової картки платника податків, власний номер мобільного телефону, повну адресу проживання. Вказані відомості надаються шляхом направлення повідомлення у відповідь на отримане повідомлення від Виконавця, якщо інший спосіб передачі інформації не було зазначено у відповідному повідомленні.
5.5. Організатор та / або Виконавець мають право відмовити Переможцю Акції в отриманні Подарунка, якщо протягом 10 робочих днів з дати закінчення Акції Виконавець не може зв'язатися з Переможцем з незалежних від Виконавця причин (відсутність зв'язку, недостовірні контактні дані та ін.)  або Переможець не надасть або невчасно надасть відповідь на повідомлення Виконавця Акції та інформацію визначену в п.5.4. цих Правил, такий Учасник Акції втрачає статус Переможця та право на отримання Подарунку. У такому випадку Виконавець Акції проводить повторний розіграш Подарунків з використанням сервісу Random.org для визначення Переможця на заміну Учаснику, який порушив вимоги пп.5.4 та 5.5 цих Правил, серед Учасників, які виконали умови Акції.
5.6. Організатор не несе відповідальність щодо якості та / або подальшого використання Подарунків Акції Переможцями Акції після їх отримання. Відповідальність за якість Подарунків несе виробник таких Подарунків.
5.8. Заміна Подарунка грошовим еквівалентом не допускається. Кінцевий терміни надання Подарунків усім Переможцям Акції, а саме 92 (дев’яносто два) Переможця за весь період Акції - протягом 2 місяців з моменту закінчення Акції.
5.9. Відправка Подарунків Переможцям Акції здійснюється Виконавцем Акції за допомогою поштового сервісу «Укрпошта». Організатор Акції і Виконавець Акції не несуть відповідальність за крадіжку або пошкодження Подарунка, відправленого за допомогою поштового сервісу, з моменту передачі Подарунка співробітнику поштової служби. Організатор Акції і Виконавець Акції також не несуть відповідальність за збої або затримки при доставці Подарунка поштовою службою.
5.10. У разі зазначення Переможцем неправильних / некоректних даних для відправки Подарунка - Організатор Акції і Виконавець Акції не несуть відповідальність за неможливість отримання Подарунка Переможцем.
5.11. У разі якщо Переможець відмовляється від отримання Подарунка, а так само при виникненні ситуації, передбаченої пп. 5.4, 5.5.Правил, Виконавець Акції проводить повторний розіграш Подарунків серед Учасників які виконали умови Акції згідно вимог цих Правил.

6. Інші умови
6.1.У разі виникнення ситуації, що припускає неоднозначне тлумачення умов даних Правил, будь-яких спірних питань та / або питань, не врегульованих даними Правилами, остаточне рішення приймається Організатором Акції і Виконавцем Акції відповідно до вимог законодавства України.
6.2. Якщо будь-яке положення цих Правил буде визнано недійсним або невідповідним вимогам законодавства України, дані правила залишаються в силі без такого положення, а в разі неможливості подальшої дії Правил, остаточне рішення приймається Організатором і Виконавцем Акції.
6.3. Дані Правила можуть бути змінені / доповнені Організатором і Виконавцем протягом всього терміну проведення Акції, в порядку, передбаченому чинним законодавством України. Такі зміни / доповнення вступають в силу з моменту їх оприлюднення, якщо інше не буде визначено безпосередньо змінами / доповненнями до цих Правил Акції.
6.4. Організатор/Виконавець не компенсує Учасникам Акції вартість послуг операторів, що надають доступ в Інтернет, та не несе відповідальність за збої в їх роботі. Організатор/Виконавець  не несе відповідальність і не робить виплат у разі втрати будь-якої інформації, пов'язаної з сервісами Сайту і має цінність для Учасника Акції, якщо така втрата сталася в результаті збою в роботі оператора зв'язку, відключення електроенергії і т.п.. Організатор/Виконавець  не несе відповідальність за будь-які витрати, втрати або збиток, та що мали місце в результаті зловживання сервісами Сайту або порушення даних правил будь-яким Учасником Акції. Учасник Акції також погоджується з тим, що Організатор /Виконавець  не несе відповідальність за прямі або непрямі збитки (навіть у тому випадку, якщо Організатор\Виконавець був попереджений про можливість збитку), зокрема за втрату прибутку, втрату репутації, втрату даних, нематеріальний збиток і витрати, які були понесені внаслідок: використання або неможливості використання Сайту; незаконного доступу до інформації, розміщеної на Сайті, її зміни і пересилання; поведінки третіх осіб, що використовують Сайт, тощо.
6.5. При користуванні Сайтом Учасникам Акції та відвідувачам Сайту забороняється використовувати матеріали, які: містять або посилаються на віруси та інші шкідливі програми та файли, які здатні порушити нормальну роботу комп'ютерного обладнання або ПЗ; порушують авторські або суміжні права третіх осіб; містять будь-які еротичні чи порнографічні зображення або тексти; розпалюють міжнаціональну, расову чи релігійну ворожнечу, пропагують фашизм, містять сцени насильства або закликають до жорстокого поводження з тваринами; ображають інших користувачів та/або носять непристойний характер; іншим чином порушують чинне законодавство України. У разі виявлення вищенаведеної інформації, контент буде блокуватися модератором Сайту і буде видаленим з Сайту.
6.6. Організатор/Виконавець  не несе відповідальності за невиконання / неналежне виконання своїх зобов’язань у разі виникнення форс-мажорних обставин, таких як стихійні лиха, пожежа, повінь, військові дії будь-якого характеру, в тому числі антитерористичні операції, блокади, суттєві зміни у законодавстві, що діє на території проведення Акції, інші непідвладні контролю з боку Замовника/Виконавця  обставини.
6.7. При порушенні Учасником Акції будь-якого з пунктів даних Правил Організатор/Виконавець  має право на свій розсуд блокувати доступ такого Учасника до Сайту, відмовивши йому у праві на подальше використання сервісів Сайту.
6.8. У разі виникнення ситуацій, що допускають неоднозначне тлумачення цих Правил, та\або питань, не врегульованих цими Правилами, остаточне рішення приймається Організатором відповідно до вимог чинного законодавства України. При цьому рішення Організатора є остаточним і не підлягає оскарженню.
6.9. Організатор/Виконавець не несе відповідальності за не ознайомлення Учасника з даними Правилами.
6.10. Вартість користування мережею Інтернет, що здійснюється Учасником Акції, оплачується Учасником Акції самостійно за власний рахунок і відповідає стандартній вартості послуги за тарифним планом відповідного виконавця даної послуги. Всі Учасники Акції самостійно сплачують всі та будь-які витрати, понесені ними у зв'язку з участю в Акції (у тому числі, без обмежень, витрати, пов'язані з користуванням мережею Інтернет для отримання будь-якої інформації про Акції).
6.11. Якщо з будь-якої причини будь-який аспект даної Акції не може проводитися так, як це заплановано, включаючи причини, викликані зараженням комп'ютерними вірусами, неполадками в мережі Інтернет, дефектами, маніпуляціями, несанкціонованим втручанням, фальсифікацією, технічними неполадками або будь-якою іншою причиною, неконтрольованою Організатором/Виконавцем Акції, яка спотворює або втручається у виконання, безпеку, чесність, цілісність або належне проведення Акції, Організатор / Виконавець може на свій власний розсуд анулювати, припинити, змінити або тимчасово припинити проведення Акції, або ж визнати недійсними будь-які реєстрації.

Створити колаж